NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

HP Global Business Center wyróżnione przez magazyn Forbes

2015-01-29 15:09:06

HP Global Business Center znalazło się wśród największych dolnośląskich Diamentów (czyli firm o przychodach powyżej 250 mln złotych) w 2015 roku. Firma już trzeci razy została laureatem tego niezwykle rzetelnego, ze względu na zastosowaną metodę, rankingu.

Kolejny tytuł przyznany przez magazyn Forbes to potwierdzenie, że od 10 lat naszej obecności na polskim rynku nie zwalniamy tempa i stale się rozwijamy. Diamentowe wyróżnienie otrzymaliśmy już po raz trzeci, co stanowi dla nas ogromne wyróżnienie. Mamy nadzieję, że realizowana przez HP GBC  strategia dalszego rozwoju zaowocuje kolejnymi sukcesami w przyszłości – powiedziała Agnieszka Orłowska, Prezes HP Global Business Center.

Lista firm Diamentów opracowywana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej wyniki finansowe oraz wartość majątku. Wśród analizowanych wskaźników znajdują się nie tylko suma przychodów, ale również rentowność, wysoka płynność finansowa, brak zaległości, posiadany kapitał własny oraz nakłady na inwestycje. Dane finansowe wykorzystane podczas opracowywania listy pochodzą z oficjalnych informacji przekazywanych przez firmy zgodnie z polskim prawem oraz materiałów zabranych przez wywiadownię.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: