NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

HP Global Business Center niesie uśmiech dzieciom i wspiera remont kliniki

2014-11-18 12:13:19

Zaangażowanie pracowników HP Global Business Center w działania na rzecz Stowarzyszenia dla Rozwoju Chirurgii Dziecięcej nie ogranicza się tylko do zbiórki funduszy. Są to także inne aktywności takie jak: malowanie sal, sprzątanie ogrodu i placu zabaw przylegających do budynku kliniki oraz wsparcie w postaci szkoleń i doradztwa dla pracowników stowarzyszenia w zakresie zarządzania projektami. Ponadto koordynatorzy starają się, aby akcja „Uśmiechnij Dziecko - Wyremontuj Klinikę” znalazła się na liście „Global Giving”, co ułatwi jej zdobycie niezbędnych środków na realizację przedsięwzięcia.

Klucz do uśmiechu tkwi we współpracy

Koordynatorzy projektu z ramienia HP wspólnie z pracownikami Stowarzyszenia oraz wolontariuszami starają się wyznaczać najpilniejsze potrzeby i ustalają zakres potrzebnego w danym momencie wsparcia. Następnie koordynują organizację przedsięwzięcia wewnątrz firmy – pozyskując woluntariuszy do poszczególnych akcji, zarządzając komunikacją wewnętrzną i logistyką. 

W bezpośrednią współpracę ze Stowarzyszeniem zaangażowanych jest 3 pracowników firmy, zaś w organizacji październikowego kiermaszu wzięło udział ponad 80 osób zatrudnionych w HP Global Business Center. Jesteśmy dumni, że tak wielu naszych pracowników chce poświęcać swój czas, energię oraz wiedzę i angażować się w pomoc innym. Kwota, jaką udało się zebrać podczas kiermaszu, na którym sprzedawane były smakołyki przygotowane własnoręcznie przez naszych pracowników oraz prace plastyczne podopiecznych kliniki, przeszła nasze najśmielsze oczekiwania – mówi Magdalena Dubel-Borycka, Koordynator projektów CSR, HP Global Buisness Center.

Współpraca wolontariuszy HP Global Business Center ze Stowarzyszeniem w ramach akcji „Uśmiechnij dziecko – Wyremontuj Klinikę”, rozpoczęła się w sierpniu i będzie kontynuowana również w kolejnych miesiącach. Następny kiermasz zostanie zorganizowany jeszcze przed Bożym Narodzeniem.

Więcej informacji o akcji „Uśmiechnij dziecko – Wyremontuj Klinikę” znajduje się na stronie http://wyremontujklinike.pl/

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: